Kõik tooted

Puitakende valmistamise tehnoloogia lubab valmistada väga erineva kuju, konfiguratsiooni ja värvivalikuga aknaid, mis vastavad kliendi soovidele.

Doleta puitaknad on toodetud vastavalt süsteemile IV-78.

Üks kõige keerulisemaid ülesandeid on toota kõik vajalik, et rajada talveaed. Talveaed annab ruumi palju valgust ja samas kaitseb täielikult vihma, tuule ja lume eest. See annab kodule lisaruumi. Terrass, mis on ehitatud talveaiana, võimaldab meie põhjamaises kliimas pikendada terrassi kasutamise perioodi peaaegu kogu aastale.

Selleks et pikendada akende kasutusiga ja vähendada nende ekspluatatsioonikulusid, hakkas Doleta UAB esimese Leedu aknatootjana kasutama kahte akende väljastpoolt alumiiniumiga katmise süsteemi: HolzPlus ja ALU5000.

Ilus fassaad on hoone visiitkaart.

Doleta pakub välja suure valiku süsteeme, mis võimaldavad ehitajal realiseerida kõige innovatiivsemaid fassaadilahendusi. Doleta valitud materjalid ja süsteemid ei piira arhitekti loomingut.

Järjest rohkem ehitataske uusi maju lähtudes passiivmaja kontseptsioonist. See tähendab, et maja projekteerimisel valitakse kõik materjalid ja konstruktsioonid selliselt, et saavutada maksimaalne energia kokkuhoid. Loomulikult eeldab passiivmaja kontseptsioon ka spetsiaalset aknakonstruktsiooni, mille puhul Doleta kasutab 98 mm paksust akna puitprofiili.  Lisaks erilisele konstruktsioonile on oluline ka korrektne, Doleta volitatud spetsialisti poolt tehtud paigaldus. Doleta spetsialistid paigaldavad aknad ja tagavad sellega pikaajalise garantii.

Arhitektuurselt on kuplid tõeliselt atraktiivne element. Kuppel võimaldab lasta loomulikku valgust ka neisse ruumidesse, kuhu ei ole võimalik lisada tavalist akent.

Doleta valmistab eritellimusel täispuidust välisuksi. Teie valite mõõdud, kujunduse ja materjali ning meie teeme selle valmis.

Doleta valmistab klaas-alumiiniumprofiilidest uksi. Kasutame oma uste tootmiseks kõrgkvaliteetseid alumiiniumprofiile. Seetõttu kasutataksegi klaas-alumiiniumprofiiluksi hoonetes, kus on suur kasutuskoormus, kuid hea väljanägemine on samuti oluline.

Meie puitprofiile ja aksessuaare kasutades on võimalik teha puidust lükanduksi ja fassaadiosi.

Ruumidevahelised uksed ei pea olema umbsed. Soovi korral lisame uksele tavalise või mustrilise klaasi ja ruum näeb kohe hoopis elavam välja.

Soovite, et ruum näeks välja suurem... Selleks saab kasutada erkereid  seinast väljapoole ulatuvaid aknaid. Doleta suudab valmistada erkereid igas stiilis, säilitades ohutuse ja ilmastikukindluse.

Nautige vaadet oma suurepärasesse aeda, istudes magamistoas.